Sekcje

slider6

PSZCZYŃSKA SZTUKA WALKI, CHAN SHAOLIN SI & DJU SU KUNG FU, 
                                                  COMBAT, SYSTEMA

Warszawa – Białołęka | kontakt: 507 135 006

Szkoła Podstawowa nr 112- ul. Zaułek 34

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– środy od 18.30. do 19.30 i piątki od godz.18.30. do 19.30

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– środa od 18.30. do 20.00 i piątki od godz.18.30. do 20.00


Warszawa – Praga Pół. kontakt:  739 098 871

Szkoła Podstawowa nr 258, ul. Namysłowska 1
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki i czwartki od godz.19.00


Warszawa – Powiśle | kontakt: 512 271 756

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8, ul. Koźmińska 7
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki od godz.18.00. do 19.30 i czwartki od godz. 18.00. do 19.30


Zielonka k/Warszawy | kontakt: 507 135 006

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Powstańców 3

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.00. do 19.00 i czwartki od godz.18.00. do 19.00

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.00. do 19.30 i czwartki od godz.18.00. do 19.30


Ząbki k/Warszawy | Kontakt: 609 625 656

Gimnazjum nr 2; ul. Batorego 37

Grupa dzieci:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.30. do 19.30 i środy od godz.18.30. do 19.30

Grupa młodzieży i dorosłych:
Zajęcia odbywają się w:
– poniedziałki od 18.30. do 19.30 i środy od godz.18.30 do 19.30


SYSTEMA – Rosyjska sztuka walki

Koszulka22-2

Zielonka k/Warszawy,  kontakt: 507 135 006 lub 602 461 091

Sala treningowa przy biurowcu „MARCEL” ul. Wyszyńskiego 11

– poniedziałek godz. 20.00
– czwartek godz. 20.00


 Warszawa – Praga Płn., kontakt:  739 098 871

Szkoła Podstawowa nr 258, ul. Namysłowska 1
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki i czwartki od godz.19.00


Warszawa – Białołęka, kontakt: 507 135 006 lub 888 767 992

Szkoła Podstawowa nr 112- ul. Zaułek 34

Treningi odbywają się w:

– poniedziałek od godz. 20.00 (spotykamy się na korytarzy głównym)

– środa od godz. 20.00 (duża sala gimnastyczna)


Warszawa – Powiśle,  kontakt: 512 271 756

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8, ul. Koźmińska 7
Grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Treningi odbywają się w:
– wtorki od godz.18.00. do 19.30 i czwartki od godz. 18.00. do 19.30


Bobrowniki k/Łowicza, kontakt: 514 875 769

Szkoła Podstawowa w Bobrownikach (Bobrowniki 126)

Wtorki 19:00-20:30
Piątki 19:00-20:30


Płock, kontakt: 514 875 769

Szkoła Wyższa im Pawła Włodkowica w Płocku Aleja Jana Kilińskiego 12

Poniedziałek i  środa od 18.00 do 19:30


Wołomin, kontakt:  888 767 992

ATLETA WOŁOMIN

al. Armii Krajowej 110/112
Wołomin 05-200 (w pobliżu Galerii Wołomin)
poniedziałek od 18.00 do 18.55 i czwartek od 18.00 – 18.55